+48 697 665 665
Rezerwuj Inwestuj
Goralska Rezydencja

Bezpieczny wypoczynek Kościelisko

Apartamenty wśród tatrzańskiej natury

 

W Góralskiej Rezydencji od samego początku zapewniamy spokojny i bezpieczny wypoczynek w Kościelisku. Oprócz wygodnych apartamentów z aneksem kuchennym, czeka na Ciebie dużo uspokajającej zieleni: malownicze regle, szumiące łąki i sporo przestrzeni wokół aparthotelu. Dzieci ucieszy zaś plac zabaw na świeżym powietrzu.

Bezpieczny wypoczynek koscielisko covid 19

Bezpieczny aparthotel Kościelisko

Wspólnie zadbajmy o bezpieczne wakacje

Góralska Rezydencja to kameralny, bezpieczny aparthotel w Kościelisku. By zapewnić Państwu spokojny pobyt, w każdym z naszych obiektów przestrzegamy zasad higieny i bezpieczeństwa, rekomendowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wierzymy, że bezpieczny wypoczynek i beztroskie wakacje mogą iść w parze.

Bezpieczny aparthotel – tak dbamy o części wspólne

 

✓ Przy wejściu do każdego obiektu oraz na recepcji dostępne są antybakteryjne płyny do dezynfekcji rąk.

✓ Wszystkie części wspólne w obiekcie codziennie dezynfekujemy.

✓ Skróciliśmy proces meldowania w aparthotelu i wymeldowania z apartamentu.

✓ Terminal płatniczy dezynfekujemy po każdej transakcji.

✓ Personel sprzątający pracuje w rękawiczkach i maseczkach ochronnych.

✓ Na recepcji bezpieczeństwo zwiększają ochronne szyby plexi.

 

ZAPLANUJ WYPOCZYNEK

Bezpieczny aparthotel – apartamenty

Bezpieczny wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny

 

Nasze apartamenty w Kościelisku to intymna przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. By była również maksymalnie bezpieczna, w naszym aparthotelu stosujemy rozszerzony proces dezynfekcji apartamentów.

 

Jak przygotowujemy apartamenty na Twój przyjazd?

 

→ Ozonowanie

Niszczy mikroorganizmy i oczyszcza powietrze w apartamentach. Profesjonalnie przeprowadzone jest bezpieczne dla zdrowia.

→ Wietrzenie

Po ozonowaniu apartamenty są solidnie wietrzone.

→ Dezynfekcja

Wszystkie powierzchnie i przedmioty, takie jak m.in. włączniki światła, klamki, piloty do telewizorów, blaty, armatura łazienkowa i sprzęty kuchenne są dokładnie czyszczone za pomocą profesjonalnych środków dezynfekujących.

→ Podwyższony reżim sanitarny

Pościel i ręczniki prane są w certyfikowanej pralni w podwyższonym reżimie sanitarnym.

→ Dzień przerwy

W systemie rezerwacji wprowadziliśmy 24-godzinną przerwę między wymeldowaniem a zameldowaniem kolejnych gości w apartamencie.

ZOBACZ APARTAMENTY

Bezpieczny wypoczynek w Kościelisku

Lokalizacja z dala od tłumów

Kościelisko to świetna lokalizacja dla osób, które na urlopie chcą cieszyć się ciszą i spokojem. W naszych kameralnych góralskich willach w Kościelisku koło Zakopanego odpoczniesz od codziennego zgiełku i unikniesz tłumów. Duży teren zielony przy obiekcie z placem zabaw dla dzieci zapewnia bezpieczny wypoczynek na świeżym powietrzu z widokiem na Tatry.

Apartamenty z dala od tłumów
Covid 19 - bezpieczny wypoczynek

Dzięki doskonale wyposażonym aneksom kuchennym w apartamentach możesz korzystać z kulinarnej niezależności podczas pobytu. W wakacje i ciepłe dni możesz urządzić rodzinny piknik na naszej łące. Na terenie aparthotelu znajduje się też zadaszony grill z wygodnymi kanapami. A jeśli zapragniesz skosztować regionalnej kuchni bez konieczności wizyty w restauracji – z pomocą przychodzi catering na życzenie.

 

Z naszego obiektu możesz wyruszyć na wędrówkę polnymi ścieżkami przez Kościelisko lub wybrać się na wycieczkę do wyjątkowo malowniczych dolin w Tatrach Zachodnich. Podpowiemy też, jak wybrać mniej uczęszczane szlaki, na których nawet w wakacje spotyka się niewielu turystów. A jeśli zechcesz odwiedzić Zakopane – poradzimy, co zobaczyć i jak uniknąć zatłoczonych Krupówek.

Zapraszamy na bezpieczny wypoczynek w Kościelisku!

OFERTY SPECJALNE

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...